Atl. Tucuman v Tigre

09/15 03:00
Added 2018/09/14 20:17 | 0 thanks

Pick: bet title Yes (Both Teams To Score) @1.950 10/10 -10.00

Η σημερινή μας επιλογή προέρχεται από την 5η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Αργεντινής η Ατλέτικο Τουκουμάν θα φιλοξενήσει την Τίγκρε στο San Miguel de Tucuman.Πάμε να δούμε την εκτίμηση μας αναλυτικά.

Οι γηπεδούχοι παραμένουν αήττητοι στο πρωτάθλημα μετά από 3 αγωνιστικές,με ρεκόρ 2-2-0 με συνολικα τέρματα 7-5 καταλαμβάνουν την 3η θέση στον βαθμολογικό πίνακα.Μεσοβδόμαδα ήρθε ο αποκλεισμός για τον θεσμό του κυπέλλου από την Νιούελς στην διαδικασία των πέναλτι ενώ το μυαλό όλων είναι στην δυσκολη εντός έδρας αναμέτρηση ξημερώματα Τετάρτης με αντίπαλο την Γκρέμιο για το Κόπα Λιμπερταδόρες.Στις 3 από τις 4 αναμετρήσεις σημειώθηκαν 3 ή περισσότερα τέρματα ενώ στις 4 εξ αυτών σκόραραν αμφότερες οι δύο ομάδες.Τα 5 από τα 7 τέρματα και 2 ή περισσότερα έχουν σημειωθεί στο β ημίχρονο των αγώνων.

Οι φιλοξενούμενοι είναι επίσης αήττητοι στο ξεκίνημα παρουσιάζουν ωραίο θέαμα με 3 από τις 4 αναμετρήσεις να έχουν λήξει ισόπαλες με σκορ 2-2 ενώ χαρακτηρίζονται ομάδα ισοπαλίας μετράνε 3 στις 4 ισοπαλίες με συνολικά τέρματα 8-6.Βαθμολικά καταλαμβάνουν από την πλευρά τους την 8η θέση αλλά στην ειδική βαθμολογιά είναι κάτω από την ζώνη του υποβιβασμού με 61 βαθμούς και συντελεστή 1,00.Εκτός κυπέλλου από τις 5 Αυγούστου έχουν την δυνατότητα στο πλασάρισμα στην πρώτη δεκάδα και γενικότερα στην βαθμολογία των συντελεστών ώστε να εξασφαλίσει την παραμονή στην κατηγορία.Δυνατά μπαίνει η Τίγκρε στο πρώτο ημίχρονο έχει πετύχει 5 τέρματα από τα 8 συνολικά ενώ στο β ημίχρονο των αγώνων έχουν σημειωθεί 2 ή περισσότερα τέρματα..Οι Juan Cavallaro και ο Diego Vera τα πρώτα βιολιά στην επίθεση πετυχαίνοντας από 2 τέρματα ο καθένας.

Διαιτητης της αναμέτρησης είναι ο Hernan Mastrangelo οόποίος στα παιχνίδια του έχει μέσο όρο καρτών 4.49.

Προιστορία: Αήττητη η Τίγκρε με ρεκόρ 2-2-0 ενώ στις 2 από τις 4 αναμετρήσεις ανεξαρτήτου έδρας σημειώθηκαν 3 ή περισσότερα τέρματα.

Πρόταση: Να σκοράρουν αμφότερες οι δύο ομάδες με απόδοση στο 1.95