• No: 0.0%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 0

Pick: bet title Over (Goals Over/Under 2.5) @1.530 3/10 +1.59

Στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Bundesliga η Μπορούσια Ντόρτμουντ θα υποδεχθει την Αιντραχτ Φρ στο Signal Iduna Park.
Στην εκτός έδρας αναμέτρηση με το Ανόβερο οι γηπεδούχοι απώλεσαν δύο βαθμούς καθώς κόλλησαν στην ισοπαλία χωρίς τέρματα ενώ στην διάρκεια της διακοπής του πρωταθλήματος σε φιλική αναμέτρηση επικράτησαν της Οσναμπρικ με 6-0.
Για περισσότερο από μία ώρα οι φιλοξενούμενοι έπαιζαν με παίχτη λιγότερο στην εντός έδρας αναμέτρηση με την Βέρντερ με αποτέλεσμα να έρθει η ήττα στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων. Στις δύο αναμετρήσεις στο ξεκίνημα της σεζόν σημειώθηκαν 2 έως 3 τέρματα ενώ στην φιλικό τεστ με την Ederbergland επικράτησαν με 5-0.

Προιστορία: Στις 5 από τις 6 τελευταίες αναμετρήσεις ανεξαρτήτου έδρας σημειώθηκαν 3 ή περισσότερα τέρματα και σκόραραν αμφότερες οι δύο ομάδες.

Πρόταση:Να σημειωθούν 3 ή περισσότερα τέρματα