Guangzhou Evergrande v Beijing Guoan

09/14 14:35
Added 2018/09/13 15:39 | 0 thanks

Pick: bet title Yes (Both Teams To Score - 2nd Half) @2.200 4/10 -4.00

Η σημερινή μας επιλογή προέρχεται από την 22η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Chinese Super league Ελβετίας στο Tianhe Stadium θα έχουμε το ντέρμπι των πρωτοπόρων ανέμεσα στη Guangzhou Evergrande Taobao και την Beijing Sinobo Guoan.

Με ένα παιχνίδι λιγότερο οι γηπεδούχοι καταλαμβάνουν την 3η θέση στην βαθμολογία ενω βρίσκονται στο -3 από την σημερινή αντίπαλο,εντός με ρεκόρ 8-1-1 έχοντας συνολικά τέρματα 30-8 διαθέτουν δευτερη καλύτερη βαθμολογική συγκομιδή στα εντός έδρας.Στις 7 απο τις 10 αναμετρήσεις εντός έδρας σημειώθηκαν 3 ή περισσότερα τέρματα ενώ τα 34 από τα συνολικά 53 στο β ημίχρονο.

Με 45 βαθμούς οι φιλοξενούμενοι βρίσκονται την κορυφή του βαθμολογικού πίνακα εκτός με ρεκόρ 5-2-2 ενώ στις 8 απο τις 9 αναμετρήσεις σημειώθηκαν 3 ή περισσότερα τέρματα ενώ τα 28 από τα συνολικά 54 επιτευχθησαν στο β ημίχρονο.

Προιστορία:Στις 4 απο τις 6 τελευταιες αναμετρήσεις των δύο ομάδων ανεξαρτητου έδρας σημειώθηκαν 3 ή περισσότερα τέρματα και σκόραραν αμφότερες οι δύο ομάδες.

Πρόταση:Να σκοράρουν αμφότερες στο β ημίχρονο με αποδοση 2.20