Asteras Tripolis v Hibernian

08/02 21:00
Added 2018/08/02 15:52 | 0 thanks

Pick: bet title Yes (Both Teams To Score - 2nd Half) @3.400 4/10 -4.00

Στις 21:00 στην Τρίπολη στο Θεώδορος Κολοκοτρώνης ο Αστέρας Τρίπολης δίνει την μάχη με αντίπαλο την Χιμπέρνιαν στον επαναληπτικό αγώνα της Σκωτίας όπου ηττήθηκε με σκορ 3-2.

Ο προπονητής των γηπέδων κατέβασε την ομάδα του με σύστημα 4-2-3-1 καταφερε να προηγηθεί με 2-0 στο πρώτο ημίχρονο εκεί που όλα ήταν υπέρ των Αρκάδων οι Σκωτσέζοι ανέβασαν την απόδοσή τους στο β ημιχρόνο και κατάφεραν να κάνουν την ανατροπή.Στις 2 από τις 3 αναμετρήσεις των γηπεδούχων στα φιλικά προετοιμασίας σκόραραν αμφότερες οι δύο ομάδες και σημειώθηκαν 2 έως 3 τέρματα μετρώντας ισάριθμες νίκες.

Οι φιλοξενούμενοι πηραν το εισιτήριο επί της Ρουναβικ ομαδα από τα νησιά Φερόε με
δύο νίκες έχοντας συνολικά τέρματα 12-5.Στην σημερινή αναμέτρηση θα ψάξουν ένα γκολ για να διεκδικήσουν την πρόκριση στην επόμενη φάση του θεσμού.

Ο Αστέρας Τρίπολης, τέλος αν προκριθεί θα αντιμετωπίσει τον νικητή του ζευγαριού Μόλντε – Λάτσι με την ομάδα της Νορβηγίας να έχει πάρει την νίκη στην πρώτη αναμέτρηση με σκορ 2-0

Το να σκοράρουν οι δύο ομάδες στο δεύτερο ημίχρονο θα είναι η επιλογή μας.