Select your timezone: Select

V. Ortizas nemato šansų Stanioniui: „Bootsas jį sustabdys maždaug septintame raunde“

Vergilas Ortizas jaunesnysis vertina artėjančią Jarono „Bootso“ Enniso ir Eimanto Stanionio kovą dėl trijų pasaulio čempiono diržų pusvidutinėje svorio kategorijoje.

V. Ortizas teigia, kad ši kova jam nekelia tiek daug emocijų. Jis šiuo metu yra šiek tiek sunkesnėje svorio kategorijoje, tad rezultatas jam nėra toks svarbus.

„Nežinau, nelabai man tai rūpi, šiek tiek esu paleidęs tą reikalą. Kaip baigsis kova? Manau Bootsas sustabdys Stanionį, maždaug septintame raunde.“

V. Ortizas taip pat teigė, kad E. Stanionio sugrįžimas į ringą, praeitų metų gegužės mėnesį kovoje su G. Maestre nebuvo toks geras.

„Būsiu atviras, jis nerodė labai gerai toje kovoje“, – sakė V. Ortizas.

Amerikietis boksininkas taip pat pridūrė: „Aš tikrai žiūrėsiu, bet aš nebusiu ten iš arti. Ar galėčiau ten varyti... taip, bet man nelabai tai rūpi.“