• Voted: 2

Pick: Under (137) @-118 6/10 +5.10

France moterų čempionatas.
Šitą statymą buvau įkėlęs prieš 3 savaites, bet tada mačas buvo nukeltas.
Nantes draugiškų rungtynių cikle tokį totalą Peru du kartus, kai vieną kartą prasileido 86 points nuo Landerneau ir kitą kartą kai sumetė 20/24 baudų metimus ir pavyko rezultatyvios rungtynės su La Roche 67-78. Puolime points rinkti sekėsi labai sunkiai. over kaip 60 points metė jau minėtose rungtynėse ir antros lygos teami, o kituose trijuose susitikimuose (prieš Landes, Landerneau ir antrą kartą prieš La Roche) Nantes metė 50, 52 ir 53 points. Pirmuose lygos turuose rezultatyviai sužaidė su La Roche 86-75, bet ten reikia padėkot La Roche, nes tiek bėgančios teams man dar neteko matyt. Po to, žaidė su Landerneau apylygiai 35minutes, bet gale pradėjoi klysti ir Landerneau užbaigė rungtynes 3-13, o ketvirtas periodnys pralaimėtas 11-27. Ko pasekoje patirtas pralaimėjimas 63-76.
Lille team draugiškose rungtynėse nė karto nepermetė tokio totalo. Pati 70 points rinko vos kartą. Nepraleido over kaip 64 points. Pirmuose turuose pralaimėjo Landes (65-68) ir nespėjo paskui Carolo (82-65). Pot to, sekė labai nerezultatyvios rungtynės su Charnay, kuriose net buvo žaidžiamas pratęsimas ir pagaliau iškovota Peru 64-57. Lille teami, tai ketvirtos rungtynės per 11 dienų.