• No Opinions: 50.0%
  • Voted: 4

Pick: Over (124,5) @-118 4/10 -4.00

Mažų valstybių žaidynės. Moterų krepšinis.
Luxembourg parodė, kad moka atakuoti ir rinkti points. Pirmose rungtynėse sumetė 64, tačiau žaidė pratęsimą ir per papildomas 5 minutes sumetė dar 16 points. Vakar prieš Cyprus komandą sumetė 76 points. Cyprus surinko tik 37, bet ten labiau Cyprus parodė savo neįgalumą, nes iš žaidimo išsimetė tik 2 metimais under, nei Luxembourg.
Iceland rinktinė pirmose rungtynėse žaidė prieš Malta ir sumetė 61 points. Net 41 points sumetė per pirmą pusę, bet kadangi skirtumas buvo triuškinantis, tai antroje pusejė nereikėjo labai stengtis. Na, o vakar žaidė su šeimininkėmis juodkalnietėmis ir joms pralaimėjo 73-81.
Iceland minusas, kad Jų rinktinėje points stabiliai gali rinkti, tik viena žaidėja- Sverrisdotirr (vakar surinko 34), bet manau both rinktinės yra pajėgios mesti 60+ points šiose rungtynėse.