• Yes: 50.0%
  • No Opinions: 50.0%
  • Voted: 8

Pick: Snezhnyie Barsy (-2.5) @-145 8/10 -8.00

MHL. Šiuo metu turnyrinėje lentelėje po 5 rungtynių namų komanda stovi 5-toje vietoje su 3 pergalėm ir 2 pralaimėjimais. Pergalės iškovotos prieš ne pačias stipriausias ekipas, bet rezultatai kalba patys už save 0-5; 1-7 ir tik paskutinėje vietoje esantis Irbis pasipriešino kaip reikiant 0-1. Šiandieninis veržovas yra Olympia, kuria praktiškai triuškina visi, kurie netingi 😄 priešpaskutinėje vietoje esanti ekipa yra iškovojusi vos 1 pergalę po pratęsimo, dar vieną kartą pralaimėjo po pratęsimo, o kitos trys rungtynės pralaimėtos 1-5; 1-5; 11-0. Dar vienas faktorius yra tas, kad Olympia pirmas 4 rungtynes žaidė namuose ir ten nieko gero neparodė, o 19-tą dieną žaidė svečiuose ir buvo nukauti 11-0, žemiau už šiandieninį veržovą esančios ekipos, na o Barsy atvirkščiai. Pirmas 4 rungtynes žaidė svečiuose, iškovojo 3 pergales, 19-tą dieną pralaimėjo namuose vienam čempionato lyderių Chaikai 1-2, tad šiandien tikrai gera proga namuose pasismaginti su Olympia, todėl tokia nemaža fora -2.5