• No: 33.3%
  • No Opinions: 66.7%
  • Voted: 6

Pick: San Lorenzo @286 7/10 -7.00

Argentina: Primera division. Newells Old Boys (10vt) tragiškai neformoje. Pergalės nepavyko iškovoti jau 6 rungtynes iš eilės (3 pralaimėjimai, 3 lygiosios). Kalbant apie rungtynes namuose, tai patirti du pralaimėjimai iš eilės (0-3 Banfield (16vt) ir turnyro lyderiui, River Plate 0-1), paskutinėse namų rungtynėse prieš Godoy Cruz (15vt) tik 90+2' minutę pavyko išlyginti rezultatą ir sužaisti lygiosiomis 2-2. Taigi komanda net ir namie barsto taškus.
San Lozenzo (13vt) taip pat nepasižymi itin geru žaidimu, tačiau pastaruoju metu jiem teko žaisti su TOP 5-tuko ekipomis. Du kartus pralaimėta minimaliai, bet paskutinėse rungtynėse nugalėtas Boca Juniors (5 vt). Taip pat išvyka į Europą nepridės jėgų. Berlusconi taurėje nusileista AC Milanui 2-0. Pasiruošimui šioms rungtynėms liko 4 pilnos dienos. Tikėkimės to užteks. Tuo tarpu Newells Old Boys jokių rungtynių nežaidę bus jau 2 savaites, o pertraukos nevisada išeina į naudą.