• No: 16.7%
  • No Opinions: 33.3%
  • Voted: 42

Pick: Kroatija W (Kroatija) @1.800 7/10 -7.00

Balkanų derbis. Kroatės antrąjame etape kolkas neturi neivienos pergalės ir jei praloš rytoj, galės atsisveikint su čempionatu, kiek teko stebėt žaidimą, tai komanda tikrai turi daug potencialo, gali gerai sužaisti puolime, su Prancūzija sunkiai įsivažiavo, bet ką aš mačiau po ilgosios pertraukos, man paliko neblogą įspūdį, turnyro favoritėms įmesti per du kėlinius 50 taškų parodo, kad komanda kažko tikrai yra verta, pralaimėta 70:78, tuo tarpu serbės grupių etape nusileido net 32:78, gaila neteko stebėt, kaip serbės žaidžia, na mačiau kelis epizodus iš rungtynių su Latvija, bet nelabai ten ką ir prisimenu, bet iš grupės rezultatų galima spręst, kad nieko įspūdingo nerodo, prieš Itales lavones laimėta, nuo bričių gavo, manau turės kroatės šokią tokią persvarą šiame mače, kroatės grupės etape ganėtinai gerai atrodė, laimėta prieš Lietuvą gan užtikrintai, su baltarusija buvo nesėkmingos rungtynes, o su neblogom čekėm nežymiai pralaimėta.